Green Coffee Plus – opinie i cena
Tabletki na odchudzanie

Green Coffee Plus – opinie i cena

Ocena czytelników
[Oddanych głosów: 31 Średnia ocena: 4.8]

Profesjonlny Copywriter

Green Coffee Plus to preparat po który sięga bardzo dużo osób z racji na jego rewelacyjny efekty. Opinie osób które stosowany ten preparat najłatwiej skrócić do słów „szybko, skutecznie i łatwo”. Green Coffee Plus to ekstrakt z ziaren zielonej kawy które są od lat znane ze swoich iście magicznych właściwości odchudzających. Zielona kawa to nie tylko bezpieczny sposób skutecznie regulujący wagę ciała ale także wspomaganie pracy układu pokarmowego i krwionośnego. Green Coffee Plus pomaga oczyścić z toksyn organizm i odmładza, a popularność tego preparatu na całym Świecie świadczy tylko o tym, że nie są to słowa rzucone na wiatr.

Według informacji producenta, stosując preparat można schudnąć 11 kg w miesiąc. Nie radzimy jednak oczekiwać aż tak wysokich efektów, bo każdy organizm jest inny i liczba „zgubionych” kilogramów może nie być aż tak wysoka w każdym przypadku.

Green Coffee Plus - zdjęcie

Dawkowanie Green Coffee Plus: 2 tabletki dziennie
Ilość tabletek w jednym opakowaniu: 60
Skład Green Coffee Plus: Green Coffee Plus Patented Proprietary Blend 800.00 (mg/2 caps), Green Coffee 800.00 (mg/2 caps), Rice flour 90.00(mg/2 caps)

Green Coffee Plus - przycisk

Cena Green Coffee Plus

Mogłoby się wydawać, że taki preparat będzie bardzo drogi. Popularny na całym Świecie. Cieszący się dobrą opinią wśród odbiorców. Na szczęście cena za preparat Green Coffe Plus nie powala na kolana i znaczna większość osób szukająca preparatu na odchudzanie może sobie na niego pozwolić.

Cena Green Coffee Plus zdaniem redakcji optymalna. Według informacji zawartych na stronie, w przypadku niezadowolenia z efektów należy zwrócić nie rozpoczęte opakowanie, a za każde z nich otrzyma się zwrot pieniędzy. Są oczywiście znacznie droższe i tańsze preparaty ale patrząc na to jakie efekty zapewnia producent to cena Green Coffee Plus jest naprawdę niewielka.

Opinie Green Coffee Plus

Tutaj jest tak samo jak w przypadku wszystkich preparatów na odchudzenie. Zdania osób stosujących Green Coffee Plus są podzielone, ale większość z nich jest zadowolona z efektów. Naszym zdaniem nie ma co oczekiwać od razu rezultatów na poziomie schudnięcia 10 kg w miesiąc, bo gdyby każda osoba miała takie rezultaty to inne środki odchudzające wcale by się nie sprzedawały.

Opinie Green Coffee Plus są w komentarzach. Prosimy tutaj aby wypowiadały się wyłącznie osoby które stosowały ten preparat i opisały jego efektywność. Zastrzegamy, że komentarze „ociekające miodem” jak i te nieprzybliżające żadnej opinii na temat tego preparatu nie będą akceptowane przez redakcję.

Green Coffee Plus - przycisk

Ocena czytelników
[Oddanych głosów: 31 Średnia ocena: 4.8]

11 Comments

 1. Author

  Kupiłem. 3 miesiące kuracji za mną więc piszę jak jest.

  1 miesiąc rewelacja – 6kg mniej
  2 miesiąc ok – 3,5 kg mniej
  3 miesiąc lipa – tylko 2 kg mniej

  Łącznie zrzuciłem 11,5 kg podczas 3 miesięcznej kuracji. Fakt, że nie stosowałem żadnej diety i dalej żarłem co chciałem ale mogłoby być lepiej.

  Reply
  1. Author

   Jeśli w trakcie zażywania tabletek opychałeś się niezdrową żywnością i miałeś praktycznie zerową aktywność fizyczną to efekty miałeś ogromne. Trochę za mało napisałeś żeby wywnioskować coś więcej, ale nie oczekuj lepszych efektów bez zmian w swoim życiu.

   Reply
 2. Author

  Cześć Wszystkim!

  Uważam że warto ale jak napisało kilka osób przede mną, nie ma co liczyć na taki efekt jak jest na stronie. Mi się udało zrzucić 6,5 kg w miesiąc i jestem zadowolona. Za taką cenę warto spróbować.

  Reply
 3. Author

  10 kg w miesiąc to jakieś bajki! Mi się udało zrzucić 3,6 kg i uważam to za dobry wynik i potwierdzenie skuteczności tabletek, ale chciałbym na własne oczy zobaczyć osobę która zrzuciła dzięki tym tabletkom 10 kg.

  Reply
 4. Author

  Jestem bardzo zadowolona z tabletek Green Coffee Plus. Mam 37 lat i nie tak łatwo w tym wieku zrzuca się kilogramy. Po 1 miesiącu zrzuciłam 7 kg, po 2 już tylko 4, ale do prawidłowej wagi brakuje mi tylko 2-3 kg.

  Reply
 5. Author

  Nie wiem czy tabletki działają czy nie. Schudłam 3 kg w miesiąc a spodziewałam się znacznie lepszych rezultatów. Przy dobrej diecie i aktywności fizycznej powinny być lepsze efekty. Moja opinia o Green Coffee Plus – za słabe efekty za taką cenę.

  Reply
 6. Author

  Stosuję tabletki od 2 miesięcy. Schudłem już 14 kg i potwierdzam ich skuteczność. Ze 116 kg na 102 kg. Od 1 lutego trening i dieta. Celem jest 90 kg do 1 kwietnia

  Reply
  1. Author

   Bardzo ładny wynik. Pamiętaj, że mięśnie ważą więcej niż tłuszcz więc trenując spadki wagi mogą być mniejsze, ale to przez przyrost masy mięśniowej.

   Reply
 7. Author

  Chyba nigdy nie udało mi się dać pierwszego komentarza gdziekolwiek 🙂

  Mam 24 lata i ciągle walczę z nadwagą. Najpierw kupiłam 1 butelkę bo wszyscy producenci środków na odchudzanie obiecują cuda na kiju, a efekty wiadomo jakie są. Nie schudłam 11 kg w miesiąc, ale zgubiłam prawie 4 kg.

  Po 3 miesiącach przerwy waga nie powróciła i jestem świeżo po zakupie 3 butelek. Delikatnie ćwiczę w domu, ustawiłam sobie dietę i biorę te tabletki. Moim celem jest zrzucenie w ciągu najbliższych 3 miesięcy 15 kg.

  Moim zdaniem te tabletki działają, ale producent przesadził z efektami.

  Szczęśliwego Nowego roku!

  Reply
  1. Author

   Działają. Schudłam 7,5 kg w miesiąc. Nie stosowałam żadnej diety czy zwiększenia aktywności fizycznej. Mi te tabletki pomogły, ale przy wzroście 173cm ważyłam 94 kg więc pewnie w moim przypadku to nic rewelacyjnego.

   Daj znać jakie efekty będą po 3 miesiącach.

   Reply

Komentarze