Skuteczna dieta odchudzająca 10 kg
Diety odchudzające

Skuteczna dieta odchudzająca 10 kg

Dużo osób szuka diety która pozwala schudnąć 10 kg. Najlepiej jeśli byłaby to na tyle skuteczna dieta żeby obyło się bez tzw. efektu jojo. O tym jak szybko schudnąć 5 czy 10 kg pisaliśmy w tym artykule. Jeśli udało Ci się go przeczytać to wiesz, że uniwersalna dieta odchudzająca pozwalająca schudnąć 10 kg w krótkim czasie nie powinna dla Ciebie istnieć.

Profesjonlny Copywriter

Skuteczna dieta odchudzająca 10 kg jest możliwa. Nie jest po prostu uniwersalna. Po taką dietę należy udać się do dietetyka który w oparciu o wiele istotnych informacji ułoży Ci dietę która zaspokoi potrzeby Twojego organizmu przy czym umożliwi zrzucenie zbędnych kilogramów. Dieta która sprawdziła się u jednej osoby niekoniecznie musi sprawdzić się u Ciebie.

W internecie jest zatrzęsienie skutecznych diet odchudzających. Większość z nich obiecuje rewelacyjne spadki wagi. Redakcja portalu www.spis.com.pl już się nie dziwi jak trafia na dietę która w 2 tygodnie obiecuje schudnąć 10 czy 20 kg. Mamy nadzieję, że nasi czytelnicy do takich diet podchodzą tak jak my czyli z dużym dystansem. Gdyby faktycznie diety były uniwersalne to nie byłoby wcale dietetyków na świecie.

Nie istnieje uniwersalna dieta odchudzająca 10 kg

Taka jest prawda. Na naszym portalu nie znajdziecie diet które obiecują kolosalne spadki wagi. Będą przykładowe diety które można znaleźć na każdym innym portalu, ale nigdy nie będziemy Was zachęcać do ich stosowania. Ryzyko, że odbije się to na Waszym zdrowiu jest po prostu zbyt duże.

Właśnie dlatego tworzymy bazę dietetyków z całej Polski. Jeśli chcesz mieć dietę pod kątem uzyskania danych efektów to dietetyk indywidualnie przygotuje Ci taką dietę. Powie Ci czy w Twoim przypadku możliwe jest schudnięcie 10 kg w wyznaczonym czasie. Jeśli tak to gratulujemy bo właśnie skuteczna dieta odchudzająca 10 kg jest w Twoich rękach

Dużo osób uważa, że dietetycy korzystają z gotowych wzorów do ustalenia diety. Pewnie niektórzy tak robią, ale profesjonalni dietetycy ustalają dietę pod kątem potraw które lubisz i Twojego trybu życia, a tutaj już żaden wzór się nie sprawdzi. Pójście do dietetyka to jedyny sposób na poznanie skutecznej diety odchudzającej.

A na blogu znanej osoby są super diety odchudzające

skuteczna dieta odchudzająca

Blogi o odchudzaniu cieszą się ogromną popularnością. Na takich blogach nie może zabraknąć oczywiście diet, jadłospisów czy planów treningowych. O ile jeszcze przykładowe dania dietetyczne są O.K to naszym zdaniem każda dieta powinna mieć charakter wyłącznie informacyjny i zawierać wyraźne ostrzeżenie.

Jeśli ktoś do tej pory pochłaniał 5000 kalorii dziennie przy zerowym ruchu i nieregularnych posiłkach, a nagle przerzuca się na 1500 kalorii z 5 posiłków i wyczerpujące ćwiczenia fizyczne to funduje swojemu organizmowi apokalipsę. Właśnie dlatego motto naszego portalu brzmi „odchudzanie z głową”, bo w pogoni za wymarzoną sylwetką często zapominamy o logicznym podejściu.

W większości blogów komentarze są moderowane, więc ciężko będzie znaleźć informację że przez daną dietę ktoś wylądował z przemęczenia w szpitalu czy zasłabł w drodze do pracy. Spotkamy natomiast mnóstwo pozytywów od osób u których ta dieta się sprawdziła. Nie warto jednak ryzykować czy akurat w naszym przypadku to będzie właśnie skuteczna dieta odchudzająca 10 kg.

Komentarze